Wiedźmin III: Dziki Gon

Wielki powrót gry Wiedźmin w najlepszej i najbardziej oczekiwanej odsłonie. Premiera została zaplanowana na rok 2014. Całe rzesze fanów oczekują tej porywającej gry 3D z niezwykle rozbudowaną fabułą. Według zapowiedzi twórców, ciężko znaleźć lepszą grę RPG! Wiele magazynów już przed premierą przyznało jej nagrody i zaszczytne tytuły.

Gra z całą pewnością wyróżnia się na tle poprzednich części, gdyż w trzeciej odsłonie nasza przygoda toczy się na otwartym świecie, którego powierzchnia jest aż trzydzieści razy większa od tej, którą pamiętamy z Wiedźmina II. Jaki jest cel misji Geralta tym razem? W odróżnieniu od poprzednich części, nasz bohater odzyskuje pamięć i nie staje już po żadnej stronie konfliktu. Nie oznacza to bynajmniej, że uniknie on licznych potyczek. Wręcz przeciwnie – będzie na nie jeszcze częściej narażony.

Wiedźmin Geralt będzie chciał zdobyć legendarny Dziki Gon, a także odszukać swoją rodzinę i bliskich. Sceny walki także zostały udoskonalone i w najnowszej wersji powstały one w oparciu o bagatela 96 animacji! Niewątpliwie każda potyczka będzie widowiskiem! Wystarczy zestawić to z poprzednią częścią, w której nasz bohater w trakcie walki wykorzystywał 20 animacji i nawet przy tej ilości walka wyglądała zdumiewająco. Kolejnym aspektem jest sztuczna inteligencja, która została rozbudowana podczas walki. W grze Wiedźmin III: Dziki Gon użytkownik może przerwać atak podczas walki.

www.3deko.waw.pl

Ponadto istnieje możliwość unikania i blokowania ciosów co dodatkowo podnosi atrakcyjność pojedynku.

Grazyna
News Reporter
Hejo, jestem Grażyna, wasz przewodnik po WSE w Sosnowcu. Na tym blogu możecie poczytać o wielu tematach, którymi się zajmuję w wolnym czasie.